מידע על צילומי ניובורן

מזל טוב, את אחרי!

מקווה שהיה קל ושכבר שכחת הכל ואת מתכננת את ההריון הבא...

 

אבל רגע! מה עם צילומי ניובורן?

חלון ההזדמנויות לצילומי ניובורן הוא צר מאוד. את הצילומים עורכים עד גיל שבועיים בלבד.

מדוע? כיוון שככל שהתינוק שלך יגדל כך הוא יהיה עירני יותר ומודע יותר למתרחש סביבו ואז יהיה לנו קשה יותר להביא אותו למצב של שינה רגועה ושלווה שמה לעשות, מצטלמת הכי טוב.

 

את יודעת למה עוד? גזים!!!

אני ממש מחזיקה אצבעות שהתינוק שלך יהיה אחד מאלה שמדלגים על התופעה, אבל במידה ולא, זה יקשה מאוד על הצילומים.

כעת עומדות בפניך 2 אופציות לצילומי ניובורן של התינוק שלך – בסטודיו שלי או בבית שלך.

שני הסגנונות יפים מאוד, אך גם שונים מאוד.

הצילום בסטודיו יותר "מבוים". יש שימוש באביזרים מיוחדים, רקעים ותאורה מלאכותית. לעומת זאת, הצילומים בבית הם יותר דוקומנטריים ומטרתם להנציח את ימיו הראשונים של תינוקך בביתו. את מוזמנת להציץ בגלריה ולראות לאיזה סגנון את יותר מתחברת.

 

בכל מקרה חשוב שתדעי-

צילומי ניובורן הם קשים. כנראה הצילומים הכי קשים שיש. הסיבה היא שהצלחת הצילומים תלויה בתינוק קטנטן שלא מבין מה אנחנו רוצים ממנו.

בנוסף לכך, הסטודיו מחומם אז אנחנו נזיע מאוד (תבואו בבגדים קלילים), ולפעמים התינוק עושה פיפי/קקי במהלך הצילומים (לא בטיטול ), ויש הורמונים של אחרי לידה... בקיצור - לא פשוט!

לכן חשוב מאוד שתגיעו עם המון סבלנות. ושתסמכו עליי. אני אשתמש בכל הידע שצברתי עם השנים, גם כצלמת וגם כאמא לשניים, ואעשה כל מה שבאפשרותי על מנת להוציא את התמונות הטובות ביותר.

אבל, וזה אבל חשוב, לפעמים זה לא מצליח. לפעמים התינוק מסרב להירדם ואין בכלל אופציה לצלם אותו בשינה. במקרה כזה רוב התמונות יהיו יחד אתכם ההורים בפוזיציות שונות.

תזכרו תמיד שהתינוק מושפע מאוד מהתגובות שלכם. הוא מבין את העולם אך ורק דרככם. אם תהיו בלחץ או בהיסטריה, בדיוק כך ינהג התינוק. אם תהיו רגועים ונינוחים, תשרו עליו ביטחון ויהיה לו קל יותר לשתף פעולה.

 

אז עכשיו כשאת יודעת הכל והחלטת מה את רוצה, דברי איתי. ספרי לי איזה צילומים את רוצה ובואי ניפגש.

אני כאן 054-2024252.

את יכולה גם להשאיר לי פניה בצור קשר ואחזור אלייך.

בינתיים זכרי – כשהוא ישן, את ישנה.

שלך, שמרית.

צילומי ניובורן
צילומי ניובורן
צילומי ניובורן